Život pod hladinou

Život pod hladinou

Naše planeta je jistě tou nejkrásnější. A určitě nejen v naší sluneční soustavě. Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Jen by měli být lidé trochu ohleduplnější a pokornější. Dalo by se říci, že určitou pokorou disponují lidé, kteří se věnují potápění. Pokud byste mezi ně zavítali, pak byste zjistili, že je pro ně podvodní svět skoro až posvátným. A že jsou to ti nejklidnější lidé na světě. On je k tomu nabádá přímo ten jejich zajímavý koníček.

potápěč

  • Pokud jsou pod vodní hladinou, pak je nesmí nic rozházet.
  • Závisí na tom mnohdy jejich život.
  • A nejen jejich.
  • Někdy jsou potápěči závislí jeden na druhém.

Pokud jste i vy uchváceni světem ticha, pak se možná rozhodujete o tom, jestli si neuděláte potápěčský kurz.

Zkuste si to nanečisto

Možná stále váháte proto, že nevíte, jestli na to máte. To se dá docela snadno zjistit. Stačí si přijít vyzkoušet, jak se dýchá pod hladinou, jaký je stav beztíže. Zkrátka, jak to bude při samotném potápění vypadat. Vše si vyzkoušíte v bazénu. Tudíž nemusíte mít žádné obavy.

  • Stačí sdělit velikost obuvi a oblečení, aby vám mohl být vybrán potápěčský oblek a všechny ostatní náležitosti přesně na míru.
  • Pak bude přímo pro vás rezervována jedna plavecká dráha.

pod hladinou

Po rychlém proškolení se nasoukáte do obleku a zkusíte si, jaké to je pod vodou. Během celého programu se od vás instruktor nehne ani na jedno tempo, natož na krok. Pokud zvládnete toto potápění na zkoušku , můžete se směle přihlásit do skutečného potápěčského kurzu. Pokud úspěšně absolvujete, můžete se všude chlubit, že máte za sebou celosvětově uznávanou školu potápění. A nemusíte tímto kurzem rozhodně svou kariéru končit. Někteří klienti se rozhodli pokračovat rozšířenými kurzy, které jim otevřely další možnosti. Například hloubkové potápění nebo potápění pod ledem. A to jistě zvládne málokdo.

Comments are closed.