Krásný domov za příjemnou cenu

Krásný domov za příjemnou cenu

Perfektní domov pro rodinu se dvěma dětmi. Určitě nevypadá jako dvoupokojový byt na rušném sídlišti, kde nemáte dostatek prostoru. Představujete si jej jako příjemný, moderní a prostorný rodinný dům, kde bude mít každé z dětí svůj pokoj, vy soukromí vlastní ložnice a společnou obytnou zónu. V té nesmí chybět perfektně vybavená moderní kuchyně, obývací pokoj a jídelní kout, kde se budou všichni členové rodiny scházet u společného jídla. Perfektní představu jen dotváří přilehlá zahrada, na které budete mít možnost vypěstovat si zeleninu, bez použití umělých hnojiv a kde najde své útočiště i domácí mazlík. Také si představujete, že takové bydlení bude v blízkosti dopravního spojení do centra města. Když si teď shrnete své požadavky, kolik miliónů byste pro stavbu, nebo pořízení takového domu potřebovali? A tak se vrátíte zase jenom ke snění. S vašimi možnostmi a možnosti pro získání hypotečního úvěru vám nezbývá nic jiného, než trávit čas dál v těsném bytě na sídlišti.

dekorace
 
Zkuste jinou cestu! Mobilní domy celoroční!
 
Nejen, že dům s kompletním moderním vybavením vás bude stát velmi málo, také můžete ušetřit při nákupu pozemku! Mobilní dům nemusí stát jen na pozemku, který je katastrem nemovitostí vyhrazený jako stavební. Může stát i na jiném typu pozemku. Tam, kde máte k dispozici inženýrské sítě. Vnitřní prostory domu jsou navrženy v několika základních variantách, jednotlivé moduly je však možné různé kombinovat a přidávat další ložnice. Jistě se vám bude líbit i možnost přilehlé terasy, která přímo propojí dům s prostorem na zahradě.

klíček
 
Váš sen o perfektním domově pro čtyřčlennou rodinu se může snadno splnit. A rozhodně na uskutečnění snu nebudete potřebovat částku v řádu mnoha miliónů. Přesvědčte se sami a prohlédněte si domy, které jsou v nabídce. Rádi vás přivítáme i při osobních prohlídkách a zodpovíme vaše dotazy. 

Comments are closed.